Drogi Czytelniku!

Już od 17 lat oddajemy do Twoich rąk „Nasz Dziennik” - dziennik będący naszym wspólnym dobrem, który jest ważnym środkiem służącym do obiektywnego spostrzegania otaczającego nas świata i dostrzegania realnych problemów. „Nasz Dziennik” jest również pomocny naszemu rozwojowi duchowemu i intelektualnemu.

Równolegle z wydawaniem „Naszego Dziennika” w wersji papierowej, jest on udostępniany na portalu internetowym na którym obecnie się znajdujesz - www.naszdziennik.pl. Do tej pory, mając na względzie szerzenie dobrego słowa, które może dotrzeć do każdego w każdym zakątku świata oraz z troską o Tobie Drogi Czytelniku, był on udostępniany w całości bezpłatnie. Obecnie trudna sytuacja rynku prasy dotykająca w szczególności wydawców niebędących korporacjami, zmusza nas do przesunięcia wydania elektronicznego „Naszego Dziennika” do prowadzonego na tym samym portalu sklepu internetowego. Jest to konieczne ze względu na dalsze istnienie i ciągły rozwój „Naszego Dziennika”, który tworzymy każdego dnia z myślą o Tobie.

„Nasz Dziennik” w wersji elektronicznej jest dostępny w korzystnej cenie, zarówno w formie pojedynczego egzemplarza jak i prenumeraty. Forma dokonania zakupu jest bardzo prosta – wystarczy posiadać elektroniczne konto bankowe lub kartę kredytową, a po dokonaniu zamówienia „Nasz Dziennik” zostanie przesłany na Twój adres e-mail.

Ponadto pragniemy Cię poinformować, że portal www.naszdziennik.pl nadal będzie zamieszczał aktualne informacje, ciekawe artykuły i wyraziste felietony, niezależne od tych publikowanych w dzienniku.

Drogi Czytelniku, „Nasz Dziennik” od początku tworzymy z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy się z Tobą dzielić! Zachęcamy Ciebie oraz Twoich Najbliższych do codziennego sięgania po „Nasz Dziennik” w wersji elektronicznej oraz korzystania z portalu www.naszdziennik.pl.

Redakcja „Naszego Dziennika”